Упродовж доби російські війська здійснили понад 60 обстрілів на території Сумської області, що призвело до трагедії: загинув один чоловік, а ще 14 осіб отримали поранення.
Ця інформація надана Сумською обласною військовою адміністрацією у Telegram, повідомляє Укрінформ. Серед загиблих — 66-річний чоловік у Верхньосироватській громаді. Поранення дістали двоє чоловіків віком 35 та 39 років у Сумській громаді, 53-річна жінка у Кириківській громаді та ще п’ятеро осіб у Тростянецькій громаді. Крім того, ще шість осіб з різних громад області зазнали гострої стресової реакції.
Загалом, зранку 26 червня до ранку 27 червня, російські війська завдали понад 60 ударів по 26 населених пунктах у 20 територіальних громадах, використовуючи міномети, артилерію, FPV-дрони, безпілотники та керовані авіабомби.
Внаслідок цих обстрілів постраждали приватні та багатоквартирні будинки, господарські будівлі, адміністративні приміщення, автомобілі, об’єкти цивільної інфраструктури, а також церква.
З прикордонних громад Сумщини було евакуйовано 34 особи.
Як повідомляв Укрінформ, внаслідок масованої атаки безпілотників на Охтирський район Сумської області постраждали десять осіб.