На лівому березі Києва здійснено екстрені відключення електроенергії, про що повідомляє компанія ДТЕК. “За командою Укренерго запроваджено аварійні відключення. Просимо ощадливо використовувати електроенергію, щоб підтримати стабільність енергосистеми”, – зазначають у компанії.
Причини таких відключень наразі не розголошуються. Раніше в Укренерго пояснювали, що через спеку в Україні значно збільшилося споживання електроенергії.
“Станом на 9:30, 25 червня, споживання електроенергії було на 3,7% вищим, ніж у той самий час попередньої середи. Це пов’язано з високими температурами по всій території України, що спонукає людей активніше використовувати кондиціонери”, – йдеться в повідомленні.
Читайте також
На Україну насувається спека. Чи очікується плюс 40 градусів?