У Києві на лівому березі ввели екстрені відключення електроенергії

На лівому березі Києва здійснено екстрені відключення електроенергії, про що повідомляє компанія ДТЕК. “За командою Укренерго запроваджено аварійні відключення. Просимо ощадливо використовувати електроенергію, щоб підтримати стабільність енергосистеми”, – зазначають у компанії.

Причини таких відключень наразі не розголошуються. Раніше в Укренерго пояснювали, що через спеку в Україні значно збільшилося споживання електроенергії.

“Станом на 9:30, 25 червня, споживання електроенергії було на 3,7% вищим, ніж у той самий час попередньої середи. Це пов’язано з високими температурами по всій території України, що спонукає людей активніше використовувати кондиціонери”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також

На Україну насувається спека. Чи очікується плюс 40 градусів?

Читайте також