Станом на 23 червня несприятливі погодні умови спричинили знеструмлення у 160 населених пунктах чотирьох областей України. Це сталося через дощі та сильні вітри, які спричинили пошкодження електромереж у Сумській, Київській, Полтавській та Івано-Франківській областях.
Ремонтні бригади обленерго вже працюють над відновленням пошкоджень. Водночас, внаслідок російських атак на енергетичну інфраструктуру нові знеструмлення зафіксовані у Запорізькій, Дніпропетровській, Сумській, Харківській та Чернігівській областях. Ремонтні роботи ведуться там, де це дозволяють умови безпеки.
Споживання електроенергії на 9:30 ранку у вівторок перевищило показники попереднього дня на 3,5%. Основною причиною такого зростання є спекотна погода, яка змушує споживачів активно використовувати кондиціонери.
“Укренерго” радить перенести користування потужними електроприладами на період від 10:00 до 17:00, коли промислові сонячні електростанції працюють найбільш ефективно.
Як повідомлялося раніше, обмеження споживання електроенергії на 23 червня не плануються.