Кім Чен Ин прагне випередити світ у ядерній гонці

З 20 по 22 червня в Північній Кореї відбулося пленарне засідання Центрального комітету Трудової партії, де було підтверджено курс на посилення ядерного потенціалу. Лідер КНДР Кім Чен Ин заявив про необхідність “опередити весь світ” у ядерній гонці.

Учасники засідання одностайно вирішили, що статус ядерної держави є “найправильнішим і унікальним способом” дій у нестабільній міжнародній ситуації. Кім Чен Ин планує безперервно збільшувати ядерний потенціал країни та прискорити будівництво стратегічного ракетного крейсера класу 10 000 тонн. Також заплановано зміцнення кордону з Південною Кореєю та будівництво нових військово-морських баз.

Крім того, Пхеньян різко розкритикував Ядерну консультативну групу США та Південної Кореї, назвавши її “органом ядерної війни”, спрямованим проти Північної Кореї.

Нагадаємо, що раніше МЗС КНДР оголосило про закриття питання ядерного роззброєння країни, заявивши, що Пхеньян не збирається відмовлятися від статусу ядерної держави.

Читайте також