Російські удари по інфраструктурі Чернігівщини завдали значної шкоди

За останню добу російські війська 47 разів обстріляли прикордонні громади Чернігівської області, завдавши значної шкоди цивільній інфраструктурі. Про це повідомив начальник Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус.

Ранкові та денні атаки

Зранку безпілотник «Гербера» вдарив по фермі в Городнянській громаді, що спричинило пожежу на даху. Пізніше під обстріл потрапило підприємство в Городні, де також виникла пожежа і було пошкоджено вантажний автомобіль.

Вечірні напади

У Семенівці FPV-дрон атакував 57-річного чоловіка, який отримав поранення і був госпіталізований. Також постраждав автомобіль.

Вранці 27 червня безпілотник знову завдав удару по підприємству в Семенівській громаді, пошкодивши складські приміщення.

Атаки на інші об’єкти

У Новгород-Сіверській громаді було пошкоджено вантажний автомобіль, а в іншому населеному пункті постраждали амбар із зерном і місцевий магазин.

«Протягом минулої доби ми зазнали 47 обстрілів, зокрема з використанням FPV-дронів», – зазначив Чаус.

Нагадаємо, що в Запоріжжі в ніч на 27 червня безпілотник атакував автозаправну станцію, спричинивши пожежу, яку вдалося швидко загасити.

Читайте також