На Харківщині через російські обстріли загинула одна людина і ще кілька поранено

Протягом минулої доби російські війська завдали ударів по Харкову та ще 19 населених пунктах області, що призвело до загибелі однієї особи і поранення восьми. Про це повідомив Олег Синєгубов, начальник Харківської обласної військової адміністрації, на своїй сторінці у Фейсбуці.

У місті Ізюм загинула 79-річна жінка. Внаслідок обстрілів постраждали ще дві жінки віком 72 та 66 років, а також 62-річний чоловік. У селі Губарівка Богодухівської громади отримали поранення чоловіки 44 і 27 років. У селі Шестакове Старосалтівської громади постраждав 44-річний чоловік, а в селі Залужне Нововодолазької громади — жінки 37 і 57 років.

Медики також надали допомогу 73-річній жінці, яка постраждала під час обстрілу Нововасилівки 23 червня.

Російські безпілотники атакували Основ’янський та Шевченківський райони Харкова. Загалом агресор застосував ракети, ударні безпілотники різних типів та FPV-дрони.

Внаслідок обстрілів пошкоджено автозаправні станції, житлові будинки, автомобілі, автобуси, залізничну інфраструктуру, електромережі та інші об’єкти цивільної інфраструктури.

Протягом доби транзитний евакуаційний пункт у Лозовій прийняв 221 людину. Як зазначено в повідомленнях Укрінформ, 25 червня російські удари також завдали шкоди Харкову та 16 населеним пунктам області, що спричинило загибель двох осіб і поранення ще семи.

Читайте також