18 квітня відбулася весільна церемонія Вишебаби та Кравець. Для реєстрації шлюбу Павло Вишебаба прибув до Тернополя, де мешкає його кохана. Спочатку пара офіційно закріпила свої стосунки, отримавши свідоцтво про шлюб.

Детальніше